Warunki sprzedaży

Warunkiem dokonania sprzedaży jest złożenie pisemnego zamówienia pocztą elektroniczną bezpośrednio na adres convert @ convert.com.pl (proszę usunąć spacje po bokach znaku @) lub poprzez poprzez formularz na stronie Kontakt.

Przy pierwszych dostawach prosimy o przedpłatę na fakturę proforma. Jednakże żeby zrekompensować tę niedogodność w zamian zawsze oferujemy przy przedpłacie rabat 3%.

Rabaty

Oprócz wspomnianego rabatu za przedpłatę oferujemy rabaty związane z dotychczasowymi obrotami jak i wielkością bieżącego zamówienia. Konkretna wartość rabatu zostanie podana przez nas przy potwierdzeniu zamówienia (o ile nie będzie on identyczny jak przy poprzednich transakcjach).

Wysyłka

Towar, który jest na półce z reguły wysyłamy tego samego dnia, o ile zamówienie dojdzie przed godz. 15-tą. W przeciwnym wypadku wysyłka nastąpi w następnym dniu roboczym.

Towar dostarczamy firmą kurierską "DPD" za opłatą 20 zł netto. Dla odbiorców, którzy są zarejestrowani w systemie paczkomaty24.pl firmy InPost oferujemy możliwość dostarczania towaru tą drogą (dla paczek do 12 kg). W tym przypadku opłata wynosi 8 zł netto.

Przy jednorazowej dostawie o wartości powyżej 500zł netto transport zawsze jest gratis.

Terminy realizacji

Termin realizacji produktów, których nie ma na półce wynosi od 1 do 4 tygodni (przeciętnie 2 tygodnie). Konkretny termin realizacji możemy jednak podać po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu przez producenta.

Zaznaczamy, iż fabryki Circutora mają w sierpniu okres wakacyjny, co może spowodować dodatkowe wydłużenie czasu oczekiwania dla zamówień składanych pod koniec lipca i w sierpniu. Podobnie jest pod koniec roku, kiedy na przerwę świąteczną nakładają się dodatkowo inwentaryzacje.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość specjalnej dostawy kurierem od producenta. Ceny zależą silnie od wagi i wymiarów przesyłki i zaczynają się od ok. 100zł dla przesyłki do 1go kilograma.

Dokumentacja

Zasoby dokumentacyjne oferowanych przez nas produktów (katalogi, instrukcje, certyfikaty, deklaracje zgodności CE itp.) udostępniamy w wersji elektronicznej pod adresem: pliki.